Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Oleje do mieszanki paliwowej to wysokiej jakości preparaty gwarantujące niezawodną pracę urządzeń. Oleje opracowane specjalnie na potrzeby silników STIHL zapewniają doskonałe właściwości smarne, a także wysoką efektywność i czystość spalania, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska. W ofercie znajdują się oleje syntetyczne i na bazie olejów mineralnych. Preparaty posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i wydajność.

Dla niezawodnej pracy silnika

Nie bez powodu oryginalne oleje zalecane są przez serwisantów urządzeń spalinowych, takich jak wertykulatory czy zagęszczarki. Ich jakość i maksymalne dopasowanie do silników konkretnej marki jest gwarancją wieloletniego użytkowania urządzenia. To olej odpowiedzialny jest za odpowiednią jakość tarcia, która wpływa na tempo zużycia maszyny. Doskonała jakość preparatów ogranicza również ilość osadzających się zanieczyszczeń w komorze spalania i systemie wydechowym. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się oleje przeznaczone do wszystkich rodzajów silników marki STIHL. Proponujemy oleje do modeli dwusuwowych i czterosuwowych tego producenta.

Maksymalnie wydajne

Proponujemy oleje do mieszanek paliwowych, które odznaczają się wysoką wydajnością. Preparat rozrabiany jest w proporcjach 1:50, co zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia. Ponadto olej posiada dobre cechy samomieszające.

Oleje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl