Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Traktory ogrodowe usprawniają koszenie trawnika o każdej powierzchni. Duża szerokość koszenia przyspieszy prace na dużych terenach, a znakomita zwrotność pozwoli wykorzystać sprzęt w ogrodach przydomowych i na powierzchniach obsadzonych drzewami, krzewami i rabatami kwietnymi. W ofercie znajdują się modele pochodzące od renomowanych producentów, takich jak STIHL i AL-KO. Pojazdy wyposażono w szereg rozwiązań, które sprawiają, że koszenie jest łatwe i wygodne.

Mocna konstrukcja i solidny silnik

Modele z naszego asortymentu wyposażono w 2-cylindrowe silniki, które zapewniają maszynom moc i tym samym łatwość koszenia nawet na trudnych terenach, w tym o nieregularnej powierzchni. Intuicyjna obsługa obejmuje sprawną regulację wysokości koszenia, co pozwala uzyskać efekt równomiernie skoszonej trawy na wzniesieniach i obniżeniach. Zwarta i solidna konstrukcja zapewnia stabilność podczas jazdy.

Traktory ogrodowe nie tylko do koszenia

Funkcjonalność modeli z naszej oferty zwiększa się poprzez zastosowanie akcesoriów do traktorów ogrodowych. Z łatwością przemienisz pojazd w pług śnieżny, walec ogrodowy czy traktor mulczujący.

Wygoda przede wszystkim!

Na komfort pracy wpływ ma nie tylko intuicyjna obsługa urządzenia, ale również zachowanie ergonomii postawy, co umożliwia regulacja fotela, który jest dodatkowo amortyzowany. Użytkownik ma możliwość indywidualnego dopasowania wysokości do swoich preferencji. Dla lepszego prowadzenia model STIHL wyposażono w tempomat pozwalający na automatyczną kontrolę prędkości.

Traktory ogrodowe serii T4

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl