Opcje przeglądania
Producenci

Przygotowaliśmy ofertę opryskiwaczy ręcznych i spalinowych pochodzących od marek STIHL i Cedrus. Przy ich pomocy z łatwością rozpylisz środki ochrony roślin i zabezpieczysz swoje uprawy przed szkodnikami i chorobami, bez względu na to, czy jesteś właścicielem małego sadu, kwitnącego ogrodu czy dużej plantacji winorośli. W asortymencie znajdziesz modele, które spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą z łatwością i wygodą pielęgnować zieleń na każdej powierzchni.

Precyzyjne i ergonomiczne

Na mniejszych terenach przydomowych doskonale sprawdzą się opryskiwacze ręczne. Lekka konstrukcja i nieduży pojemnik pozwolą na wygodne i precyzyjne rozpylanie środka. W ofercie znajdują się również ręczne opryskiwacze plecakowe. Większa pojemność i wygodne szelki sprawiają, że modele te chętnie wybierane są do rozpylania preparatów chroniących rośliny na terenach o dużej powierzchni. Zapewniają rozkład ciężaru i ergonomiczną postawę.

Wydajne modele spalinowe

Opryskiwacze spalinowe wyposażone są w system szybkiego i prostego uruchamiania. Zarówno obsługa silnika, jak i wentyl włączający i wyłączający, a także regulator ciśnienia umieszczone zostały uchwycie, co pozwala łatwiej kontrolować urządzenie i precyzyjniej nim sterować. Opryskiwacze spalinowe dostępne posiadają system antywibracyjny, kompaktową budowę oraz komfortowy system nośny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl