Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Dla zwiększenia gęstości i poprawy wyglądu trawnika wykonuje się zabiegi przy użyciu wertykulatora. Podłużne nacięcia w glebie naruszają jej wierzchnią warstwę, poprawiając jej gospodarkę powietrzno-wodną i tym samym polepszając warunki do wzrostu trawy. Posiadamy w ofercie wertykulatory pochodzące od renomowanych marek. STIHL, Weibang i Cedrus to producenci dostarczający urządzenia wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań oraz zróżnicowane pod względem wielu parametrów, co umożliwia dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb.

Mocne i wydajne

Duża moc wertykulatorów spalinowych na sprawną pracę na dużych powierzchniach. Oprócz nieograniczonego zasięgu niewątpliwą zaletą urządzeń zasilanych paliwem jest łatwość radzenia sobie z wymagającymi trawnikami. Bez problemu wykonają nacięcia na powierzchniach porośniętych mchem i splątaną trawą. Solidna konstrukcja, trwała obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz ergonomiczny uchwyt są gwarancją wygodnej pracy.

O nieograniczonym zasięgu

Wertykulatory akumulatorowe wyposażono w wydajne baterie, dzięki którym zasięg urządzeń nie jest ograniczony przewodem elektrycznym, i które mają krótki czas ładowania. Maszyny mają dużą moc, która pozwala na precyzyjne nacinanie splątanej darni, jednocześnie wyposażone są w system antywibracyjny redukujący drgania.

Ciche i wygodne w prowadzeniu

Kompaktowe wertykulatory elektryczne to ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla trawników przydomowych o niewielkiej powierzchni. Wyposażone w ostry, frezujący nóż oraz rolkę aeracyjną nacinają trawnik i usuwają mech i sfilcowaną trawę. Dla ułatwienia prowadzenia i bezpieczeństwa pracy mają zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl